Merak Ettikleriniz

Merak Ettikleriniz


 
Başvuru

İş ilanlarımıza nereden ulaşabilirsiniz?

www.arkel.com.tr üzerinden genel başvurunuzu bizlere iletebilirsiniz. Ek olarak, Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

İşe alım/staj/mesleki eğitim başvuruları ne zaman başlıyor?

İşe alım/staj/mesleki eğitim kapsamında belirlenmiş bir başvuru tarihimiz olmamakla birlikte iş başvurunuzu web sitemiz aracılığı ile iletebilirsiniz. İhtiyaçlarımız doğrultusunda Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden yayınladığımız ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

Mülakat

Mülakatlarda nelere dikkat ediyoruz?

Mülakat sürecine dahil olan adaylarımızın, pozisyona uygunluğu değerlendirileceğinden temel ve teknik yetkinliklerini, hedeflerini, beklentilerini, akademik ve sosyal özelliklerini doğru ve net bir şekilde ifade etmesini beklemekteyiz. Görev tanımının gereklerini karşılayan adaylarımızın kendilerini sürekli geliştirmeyi hedefleyerek öğrenmeye açık bir bakış açısında olması da kendilerini bir adım öne taşıyacaktır.

İşe alım mülakatları kaç aşamadan oluşuyor? Bu aşamalar nelerdir?

İşe alım mülakatları İnsan Kaynakları ve teknik ekiplerin katılımıyla gerçekleştirilmekte olup, pozisyonun gereklerine ve niteliklerine göre aşamaları farklılık gösterebilmektedir. Bir üst yönetici ile mülakat planlaması yapılabilmektedir.

Hala Sorularınız Varsa?

Eğer web sitesinde sorularınızın cevaplarına ulaşamıyorsanız, info@arkel.com.tr adresine sorularınızı dile getiren bir e-posta gönderebilirsiniz.